صفحه اینستاگرام چیست ؟

اینستاگرام یکی از جدید ترین شبکه های اجتماعی است که خود را از دیگر شبکه ها مجزا کرده است. با وجود بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر فعال در هر ماه، اینستاگرام چهارمین اپ دانلود شده در ایلات متحده امریکا است.

اما مشکلی وجود دارد، در حالیکه بازاریابی اینستاگرامی هنوز تا حدودی جدید است، بعضی از کسب و کار های کوچک برای بدست آوردن نیروی کششی در حال کشمکش با هم هستند. .

این اولین آپ موبایل است که بیشتر بر مبنای تصاویر بنا شده تا بر مبنای نوشته ها و شما در پست هایتان لینکهای قابل کلیک کردن ندارید. در نتیجه کسب و کار های کوچک بسیاری را می بینیم که در باره چگونگی عملکردش کمی گیج شده و در نهایت از آن خارج می شوند.

برای رفع این مشکل ایزلینک راه کار هوشمند و ویژه ای را راه اندازی کرده که شما به راحتی می توانید کسب و کار خود را در اینستاگرام افزایش دهید

ایزلینک امکانی با نام صفحه اینستاگرام در اختیار شما قرار می دهد که از طریق آن کاربران شما دقیقا صفحه اینستاگرام شما را می بینند ولی با امکان لینک پست های شما به وب سایت یا فروشگاه شما .

با این قابلیت کاربران شما خیلی سریع به محتوا و یا محصول شما دسترسی پیدا خواهند کرد که نتیجه آن افزایش فروش و یا افزایش بازدید برای شما خواهد بود.

ساخت صفحه هوشمند اینستاگرام بسیار ساده بوده و نیاز به هیچگونه دانش فنی ندارد

امکان فروش مستقیم محصولات اینستاگرام شما هم نیز با این روش فراهم می شود و شما بدون نیاز به داشتن وب سایت می توانید فروشگاه آنلاین با درگاه اختصاصی خود را داشته باشید.

 

همین حالا صفحه هوشمند اینستاگرام بساز !